Matcha Zen Zestaw upominkowy / herbata matcha + czekoladki

  77,50 zł
  Brutto

  Zestaw prezentowy dla amatorów herbaty zielonej Matcha - to ona odgrywa tu główną rolę. Dwa duże słoiczki - jeden z herbatą, drugi z oryginalnymi czekoladkami - idealnie się uzupełniają. Ten minimalistyczny zestaw toi dealny prezent dla bliskich czy przyjaciół :) 

  Opakowanie: elegancki czarny kartonik z etykietą; wewnątrz ozdobne wypełnienie oraz produkty w wygodnych zakręcanych słoiczkach.
  Wymiary opakowania: 26cm x 17cm x 8cm (szer./gł./wys.)
  Opcje dodatkowe: możliwość personalizacji np. indywidualny bilecik z dedykacją 

  Ilość

  MATCHA ZEN • gotowy zestaw prezentowy • herbata zielona Matcha oraz oryginalne, delikatne czekoladki "Oddech Matcha" 

  Zestaw prezentowy dla amatorów herbaty zielonej Matcha - to ona odgrywa tu główną rolę. Dwa duże słoiczki, które idealnie sie dopełniają - jeden z herbatą Matcha, drugi wypełniony oryginalnymi czekoladowymi kuleczkami. Czekoladki to duet białej i ciemnej czekolady - swój zielonkawy kolor i lekko herbaciany posmak, zawdzięczają oczywiście herbacie, która króluje w tym zestawie. Biała czekolada w połączeniu z tym niecodziennym dodatkiem i prawdziwą wanilią zaskakuje smakiem. W środku każdej kuleczki - wnętrze z klasycznej, ciemnej czekolady.  

  Zestaw wykonany w klasycznym, minimalistycznym i eleganckim stylu. Idealny prezent dla bliskich czy przyjaciół; dla tych, którzy cenią niebanalne i nietuzinkowe prezenty.  

  Zestaw zawiera: 
  • herbata Matcha Zen - słoik XL /150g
  • Czekoladki Oddech Matcha - słik XL/ 230g

  Opakowanie prezentowe: elegancki czarny kartonik z etykietą; wewnątrz ozdobne wypełnienie oraz produkty w wygodnych zakręcanych słoiczkach 
  Wymiary opakowania: 
  26cm x 17cm x 8cm (szer./gł./wys.)
  Personalizacja: 
  ten zestaw możemy wykonać dla Ciebie z indywidualnym bilecikiem lub nawet personalizowaną etykietą
  - personalizowny bilecik 
  - personalizowana etykieta
  To dodatkowe opcje, które możemy zrobić na zamówienie, niezależnie od ilości sztuk;   chcesz wiedzieć więcej ? - skontaktuj się z nami: sklep@bitgits.pl 


  Pamiętaj, że przygotowanie pojedynczego zestawu zajmuje nam trochę czasu - wybierając ten wariant oszczędzasz sobie sporo zachodu, a całość stanowi spójny, gotowy do wręczenia prezent, jeśli jednak nie potrzebujesz tej opcji - każdy z produktów kupisz u nas także osobno, w wersji solo.

  Dodatkowe informacje:
  Zdjęcie produktu jest poglądowe, poszczególne partie produktów mogę się nieco różnić wyglądem i kolorem.   
  Bitgits

  Zobacz również

  Hibiskus XXL - Kwiaty jadalne

  13,50 zł
  Hibiskus zwany również "malwą sudańską" piękny czerwony lub purpurowy kwiat jest rośliną z rodziny ślazowatych. Zachwyca swoją barwą, aromatem i...

  Załóż nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło