Słów kilka

Życie pełne smaków i aromatów, kolorowe i pełne wrażeń – Bitgits to początek naszej podróży właśnie w tym kierunku. Ciekawi świata, nieszablonowi, łamiący schematy i reguły. Bo tak, bo czemu nie ? Chcemy zmiany, siebie i  świata -  na lepsze. I żyć odważnie, próbować, bo uważamy, że warto. Warto smakować życia każdego dnia.

Dołączysz ? 

Nasze plany

Zależy nam na oferowaniu produktów, które są tworzone z pasją i zaangażowaniem, które powstają mądrze, z troską o nas i nasze otoczenie.  Planujemy docelowo skupić się na asortymencie wegańskim, współpracując z firmami o podobnym jak nasze podejściu do życia i wartości.

Będziemy się starać wprowadzać opakowania ekologiczne, wielorazowego użytku lub biodegradowalne – dużo jednak zależy od Was. Chcemy Cię zaskakiwać, sprawiać, że każdy zakup będzie jak niespodzianka , której nie możesz się doczekać…

Współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe projekty.  Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, masz w swej ofercie dobry produkt, działasz na rynku zdrowej żywności, organizujesz warsztaty, prowadzisz bloga lub szkolenia kulinarne i pro zdrowotne – odezwij się do nas. Z chęcią rozważymy każdą propozycję.

Pozdrawiamy,

Team Bitgits

Załóż nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło